Anna Stolorz

Jestem licencjonowanym Doradcą Podatkowym (nr wpisu 12154), członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Księgowość projektów unijnych to moja specjalność. Od 2000 roku zajmuje się tematyką rachunkowości i podatków, w tym od 2006 roku na stanowisku Głównego Księgowego i Dyrektora Finansowego. Współpracuję z ok. 60 firm, instytucji oraz organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji), posiadam bogaty dorobek przy współpracy i doradztwie w kilkudziesięciu projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej ( od 2004 roku).

Specjalizuję się w dwóch dziedzinach: podatkowe i rachunkowe aspekty rozliczania funduszy europejskich oraz księgowość i podatki organizacji pozarządowych; mam też bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu podatku VAT, PIT i CIT łącznie z prowadzeniem w tym zakresie spraw podatkowych w imieniu podatników przed organami skarbowymi oraz WSA. Od 2007 roku mam też przyjemność pracować jako trener i wykładowca na szkoleniach – współpracuje w tym zakresie jako ekspert między innymi z portalem podatki. biz jak i Fundacją Rozwoju Rachunkowości w Polsce.

W ramach kilkunastoletniego doświadczenia współpracowałam m.in. z Fundacją TVN „nie jesteś sam”, Accerol Mittal, Tauron, czy TUV Polska. Posiadam ok. 40 listów referencyjnych.
Prywatnie interesuje się podróżami, głownie do krajów latynoamerykańskich oraz literatura iberoamerykańską. Jestem szczęśliwą mamą Ady.

Ekspert w